Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ТОВ "ВТП СМІТ"
+380 показать номер
+380 показать номер
Анатолій Федорович
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. Шевченка 2414013
Карта

Станція ТК 112 Н1

Станція ТК 112   Н1
ТК112-Н1 шафа реалізує пускозахисні функції та функції управління для загальнопромислових електроустановок масового застосування, таких як компресори, холодильники, газові та рідинні засувки, вентилятори, ліфти, димососи, електрокрани та багато інших установок (пряме призначення -управління занурювальними помпами 220-380В) ТК111, ТК112 (надалі МК) – станції (шафи) управління, захисту та контролю, що застосовуються для різних електроустановок (ЕУ), зокрема, оснащені електродвигунами (ЕД) змінного трифазного напруги до 380 В з номінальною потужністю ЕД – 0,1 ...320 кВт) . ТК111 ― станція реалізує пуско-захисні функції для загальнопромислових електроустановок масо- вого застосування ― компресорів, холодильників, газових та рідинних засувок, вентиляторів, ліфтів, димососів, електрокранів і багатьох інших агрегатів. ТК112 ― станція реалізує пуско-захисні функції і функції управління, як правило, електронасос- вими агрегатами (пряме призначення – управління зануреними насосами, що випускаються підприємствами «Південгідромаш», р. Бердянськ, «ХЕМЗ», р. Херсон, «Молот», р. Севастополь, ПАТ «Насосенергомаш», р. Су- ми і ін). ТК112 застосовна для більшості інших типів електронасосних агрегатів, вироблених як зарубіжними так і вітчизняними виробниками. ТК111, ТК112 – базові станції, що застосовуються для об'єктів з нерегульованими електроприводами (станції з прямим пуском електродвигуна, тобто, ЕД підключається до електромережі безпосередньо елек- тромагнитным пускачем). На базі цих станцій проводиться ряд типів, з них найбільш часто застосовуються: - ТК111-ПТ, ТК112-ПТ – станції з програмованим таймером і, відповідно, програмним управ- ленням; - ТК111-ЗТ, ТК112-ЗТ – станції з «напівм'який пуском» (ЕД підключається до електромережі за схемою «зірка-трикутник»; - ТК111-ПП, ТК112-ПП – станція з "м'яким пуском і остановом" (ЕД підключається до електромережі з використанням пристрою плавного пуску і зупинки ― "плавного пускача" (ПП); - ТК111-ЧП, ТК112-ЧП – станція з "м'яким пуском і остановом" і регульованою швидкістю вра- щення; ЕД підключається до електромережі з використанням частотного перетворювача (ЧП) і, відповідно, станція регулює "цільові" параметри споживача (наприклад, тиск, витрата, температура рідини та ін). Перераховані модифікації мають різний експлуатаційний документ: “Паспорт, об'єднаний з технічним описом та інструкцією по експлуатації". В залежності від потужності електроустановок, ТК виробляються восьми основних типорозмірів (від 0 до 7) і за спеціальним замовленням проводиться типорозмір 8, які відповідають наступним діапзонам номінальних потужностей Рн ЕД: Номер типоразміру стнції Діапазон номінальних тужностей/токів ЕД Номер типорозміру і діапазон вимірювання датчиків струму Уставка максимально- до-пустимого струму
"0" 0,7 ≤Рн≤ 3,5 кВт (от 2 до 10 А) „2”, до 25 А 12А
"1" 2,5 ≤Рн≤ 11 кВт (от 6 до 25 А) „2”, до 25 А 25А
"2" 4,5 ≤Рн≤ 22 кВт (от 10 до 55 А) „3”, до 96 А 55А
"3" 8,5 ≤Рн≤ 32 кВт (от 20 до 65 А) "3", до 96А 80А
"4" 15 ≤Рн≤ 45 кВт (от 30 до 90 А) "4", до 360А 100А
"5" 45 ≤Рн≤ 110 кВт (от 50 до 220 А) "4", до 360А 220А
"6" 75 ≤Рн≤ 180 кВт (от50 до 360 А) "4", до 360А 360А
"7" 110 ≤Рн≤ 250 кВт (от 100 до 500 А) "5", до 500А 500А
"8" Узгоджений при замовлені спеціальний до 1000А
ТК111 і ТК112 реалізують наступні функції: Ручна або автоматична установка готовності ТК на початку роботи (включення в ТК роботу); Захист ЕД від нижчеперелічених аварійних ситуацій з встановленням заборони на дальльше включення ЕД та коду причини відключення: - неприпустима асиметрія напруги електромережі, включаючи обрив фаз; - струмове перевантаження хоча б в одній з трьох фаз; - струмова недовантаження ЕД (обрив муфти, відсутність перекачується рідини для насоса і ін. причини недопустимого зниження навантаження); - перевищення заданого числа включень протягом заданого часу; - при появі пульсацій струму ЕД внаслідок нечіткого включення (дзижчання) пускача ПД; - порушення ізоляції ЕД і підводить до нього кабелю (тільки для мереж з глухозаземленою нейтраллю, тобто мережі TN-C-S або TN-C); - при появі струму витоку на землю з кабелю або ЕД (виникає внаслідок порушення ізоляції або дотику людини, тільки для МК з буквою Д); Ручна або автоматична установка готовності ТК після спрацювання якої-небудь види захисту (включення ТК в роботу після спрацьовування захисту, надалі ― “скидання за- щити"); Відключення ЕД при коротких замиканнях (фазних або міжфазних) в підвідному кабе- ле або ЕД; Індикація робочого струму ЕД, коду захисту і ін. параметрів на дисплеї; Індикація живлення ТК, спрацьовування захисту і роботи ЕД на дверцятах шафи ТК (тільки для ТК, призначених для потужностей 32 кВт); Налаштування уставок захисту та інших, враховують реальну потужність, навантаження та ЕД ін. особливості; Підтримка інтерфейсу дротового і бездротового зв'язку (варіанти: П – провідний інтерфейс RS485 Modbus RTU; Р – радіозв'язок, бездротовий інтерфейс Zigbee, стандарт IEEE 802.15.4; М ― мобільний зв'язок GPRS). ТК112 додатково реалізує наступні функції: Автоматичне регулювання (підтримання в заданих межах) "цільового" пара- метра (наприклад, тиску, рівня рідини, температури та ін) за допомогою включення і відключення насоса за дискретними сигналами зовнішніх датчиків; Захист ЕД від нижчеперелічених аварійних ситуацій з встановленням заборони на даль- льше включення ЕД та коду причини відключення: - відсутність рідини на вході насоса; - попадання рідини у проміжок між заглибним насосом і ЕД. Станції ТК зарекомендували себе як прості надійні та не дорогі станції управління та захисту. Вони легко монтуються підстроюються майже під любі параметри як електро установки так і сигналів управління. В останніх моделях станцій є можливість реалізувати відаленого керування та збір даних про роботу стан електроустановки.
Предыдущие статьи