Корзина
Нет отзывов, добавить
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ТОВ "ВТП СМІТ"
+380 показать номер
+380 показать номер
Анатолій Федорович
УкраинаЧерниговская областьЧерниговул. Шевченка 2414013
Карта

Як з економити на комунальних тарифах задопомогою лічильника???

Як з економити на комунальних тарифах задопомогою лічильника???
Багато тарифний лічильник води ЛВ-4Т
Багато тарифний лічильник гарячої та холодної води ЛВ-4Т дозволяє вам з економити на використанні гарячої води. А саме якщо у вас з крану гарячої води тече ледве тепла обож і зовсім холодна вода, тоді встановивши лічильник ЛВ-4Т ви зможете значно заощадити кошти, зменшивши витрати на гаряче водопостачання, оскільки при підрахунках використання гарячої води враховується не лише її об'єм, а ще і її температуру.
Яким чином ви економите?..
Згідно постановам Кабінету міністрів України №630 від 21.07.2005р. та №151 від 17.02.2010р., послуги централізованого гарячого водопостачання повинна оплачуватися в залежності від температури води, котра надходить до приміщення.
Якщо температура гарячої води:
-- менше 40 градусів Цельсія ― послуга по підігріву води не вважається наданою, тобто за неї не потрібно платити;
-- в проміжку від 40 до 44 градусів Цельсія ― послуга оплачується на 70%;
-- в проміжку від 45 до 49 градусів Цельсія ― враховується 90% послуги;
-- при температурі рівній або більше 50 градусів ― враховується 100% послуги, послуга повинна оплачуватиметься повністю
4-х тарифний електронний лічильник води ЛВ-4Т ― це принципово тип водомірів, котрий не лише вимірює об'єм використаної види, але й одночасно контролює величину її підігріву. Прилад рахує об'єм води котра проходить через трубу гарячого водопостачання, вимірює її температуру, та зберігає отримані значення на підставі зафіксованому в Законі України тарифної сітки.